Sponsoren Walking Football project

Premium Gemeente Kerkrade http://www.kerkrade.nl
Rabobank https://www.rabobank.nl
  Oranje Fonds http://www.oranjefonds.nl/vrienden
Classic
Projectsponsor Fysio Stofberg http://www.fysiostofberg.com/blog/
Projectpartner Wiertz Personeelsdiensten https://www.wiertz.com/
Sympathisant Soccer Arena http://soccer-arena.nl/
Vriend Albert Heijn www.ah.nl
André Mostard Voedingscoach http://www.sportvoedingscoach.eu/
BD-Sign http://www.apsgroep.nl/
Bureau Nobel http://bureaunobel.nl/
CD Juweliers http://www.cdjuwelier.net/
Gemeente Heerlen https://www.heerlen.nl/
Klieë Veer http://www.klieeveer.nl/
Novizorg http://www.novizorg.nl/
Roda Merchandise http://rodamerchandise.nl/
Tabakspeciaalzaak Bijsmans Voerendaal http://www.bijsmansvoerendaal.nl/