Contact

Roda JC Kerkrade Midden in de Maatschappij
Roda JC Ring 1
6466 NH Kerkrade

Website: www.rodajcmiddenindemaatschappij.nl
E-mail: middenindemaatschappij@rodajc.nl
Telefoon: +31(0)45 6317000
 
Voor meer informatie over onze projecten en/of sponsoring van Stichting Roda JC Kerkrade Midden in de Maatschappij graag contact opnemen met één van de volgende werknemers:

Mariëlle Houben
+31(0)45 6317037
mhouben@rodajc.nl

Roel Brouwers
+31(0)45 6317110
rbrouwers@rodajc.nl

Jaimy Mullenders
+31(0)45 6317110
jmullenders@rodajc.nl

Nadine Haas
Roda JC Kidsclub
+31(0)45 6317110
Kidsclub@rodajc.nl

Dianne Trost
Roda JC WerkT
+31(0)45 6317037
Rodajcwerkt@rodajc.nl

Mark Hellenbrand
Roda JC TV
+31(0)45 6317037
Rodajctv@rodajc.nl

Formulier

Mogen wij u informeren over onze mogelijkheden? Stuur dan uw gegevens en wij nemen contact met u op.