Contact

Voor meer informatie over onze projecten en/of sponsoring van Stichting Roda JC Kerkrade Midden in de Maatschappij graag contact opnemen met één van de volgende werknemers:

Mariëlle Houben
+31(0)6 81165282
mhouben@rodajc.nl

Yara Keulers
+31(0)45 6317028
ykeulers@rodajc.nl

Jaimy Mullenders
+31(0)45 6317110
jmullenders@rodajc.nl

Roel Brouwers
+31(0)45 6317037
rbrouwers@rodajc.nl

Nadine Haas
Roda JC Kidsclub
+31(0)6 41714513
Kidsclub@rodajc.nl

Dianne Trost
Roda JC WerkT
+31(0)6 15020117
Rodajcwerkt@rodajc.nl

Mark Hellenbrand
Roda JC TV
+31(0)6 12032345
Rodajctv@rodajc.nl

Roda JC Kerkrade
+31(0)45 6317000

Formulier

Mogen wij u informeren over onze mogelijkheden? Stuur dan uw gegevens en wij nemen contact met u op.